31 Mart 2013 Pazar

2014 burç yorumları - aşk iş para ekonomi tatil yorumları- burç uyumları


2014 ünlü astrologların yorumları
nuray sayarı
rezzan kiraz
filiz özkol
susan miller
susan miller 2014
hande kazanova
öner döşer
şenay yangel
Jüpiter'in genel etkileri:

Sevgili Koçlar, Kova gezegeni Jüpiter arasında 5 Ocak 2014-18 Ocak 2013, antrenörler için size sosyal hayatın canlanması taşımak yeni dostluklar kurmak, organize işler ve insanlar faaliyetlerine katılmak bir sadaka adına yürütülen olacak çok olumlu. Kendinizi ve özgürlük başarısını etkileyen çevrenizi daha iyi biraz daha algılamak ve anlamak eşanlamlıdır. , Hangi dinden olursa olsun, olumlu bir anlamda bu enerji kullanan güçlü tutmak ve diğer insanların yararına hareket etmek, bencillikten uzak kaldıkları için sistem kurmak için istekli olmalıdır. Sen kendin, sürece tedavi olarak, Jüpiter dışındaki kişilere adanmış ve yükseklikleri çok daha koruyabilir sağlamıştır. Mutlaka bu yıl mütevazı olmak için her işareti elde etmek gerekir. Şimdi ben diyorum, ya da daha doğrusu, biz, diğer insanlarla birlikte olmak başkaları ile güç paylaşımı açık olması gerekir. Bu yıl, Jüpiter'in güçlü desteği sayesinde, sosyal gruplar, kişiler, dostluk ilişkileri, bir bütünün en önemli parçası olmak, grup etkinlikleri, kulüpleri öncü bir rol oynamak için, ortak projeler imzalamak için bir ekip olarak çalışmak , kuruluşlar katılmak için aynı hedefi paylaşan ve konularda 2014 odak en yoğun şekilde yer alabilir insanlarla bir araya gelir. Jüpiter gezegeni

15 Haziran yapılacak yavaşlama ve durgunluk sizin hedeflerinizle alakalı konularda bu tarihler arasında oluşabilir 2014 Ekim 2014-13 arasında geri gitmek istiyorum. Sen konular iç dünyanın bazı gözden geçirebilirsiniz. Bu çalışma ve gözlemlerin tamamlanması için yararlıdır sağlanması, durgunluk dönemidir.


Satürn genel etkileri:

2 Eylül 2007 tarihinden bu yana gezegen Satürn Başak daha sonra, Terazi, 29 Ekim 2014 tarihi itibariyle hareket etmeye başlayacak. Bu enerjinin etkisi altında daha ciddi sizi takdir ve ilişki ve evlilik hakkında düşünmeye başlamak. Kasım ve Aralık aylarında, Satürn gezegeni bu konumda kalacaktır, Nisan 2013'da tekrar geri hareket Başak dönecektir. Temmuz 2013 yılında girdiği yıl tam Terazi bulacaksınız. Ben Kasım ve Aralık 2014 tarihleri ​​var, yakın bir ilişki ve ilgili iş konularında ortaklık, bir ön-deneme süreci olabileceğini düşünüyorum. Yani ilişki başlar bile, vakıf konsolidasyon tam uyum ve sonra bulabilirsiniz, ama ben Nisan 2013 yılında inanıyorum. Başak gezegen Satürn etkinliği, ancak, izleri çözebilir her türlü sorun yaşamak herhangi bir zorlukla, geçmiş tecrübeler ve sonrası ile başa çıkmak için hazır, ruh gelişim fırsatları değerlendirmek açısından, iş yerinde kendini göster hareket edin ve sorumluluklar gelir farkında olması planlanan araçlar adına. Yani bu yıl, geçen yıl olduğu gibi, çalışma hayatına önemli. Sadece bu yıl, sosyal faaliyetler, senin yaşamına ilişkin konularda Satürn enerjisi çalışmalarının yoğunlaşması nedeniyle Kova burcunda, Jüpiter ilerleme daha az baskı hissetmenize neden olabilir. Bu yıl, liderlik, güç yeni kişiler ve yeni iş fırsatları sunarak elde, hatta hiç olmadığı durumda yeni bir başlangıç ​​yer alması için çalışma dışına çıkabiliriz. Tabii ki, kendi sorumluluklarını ihmal etmeyin ve düzenliliği korumak zorunda hayatında yine çalışır. 31 Aralık 2008 tarihinde başlayacak ve tam eksik yukarıdaki konular üzerinde dikkatli olmak Satürn gezegeni hareketine May 16, 2014 yılına kadar sürecek, sağlayıcı düzenlemek için bir süre gözden geçirerek başlayacak. Bunun yerine, acil kararlar alarak en faydalı şekilde her şeyi işlemek için yeniden kalarak bekleyen bu süreçte,. Eğer sürecin sonunda ödülünüzü edebileceği bir yaşam yaparsanız, bir hasta ve yönetmelikler olarak sorumluluklarınızı anlayın.

Uranüs'ün genel etkileri:

Uranüs, 2003 yılından bu yana gezegen, Balık burcunda seyrini sürdürüyor. 2015 yılı Mart ayına kadar, bu eğilim devam edecektir. Kendinizi beyan etmek ve tüm hayatını gözden geçirmeye devam edebilmek için özgürlük adına, bu enerji Antrenör içindir. Ruhunu tedavi etmek, arındırmak ve kendinizi yüzleşerek kimliğinizi biz bu süreci son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz açısından değişiklikler yapmak zorunda kalacaktır. Bu değişiklikler damga vurmak için başlayabilirsiniz hayatını ve dünyanın tüm alanlarda Uranüs burcunuzda ilerleme, yenilik, 2015 yılında başladı. Bir Koç, 8 yıl boyunca ancak tüm bu etkileyici hislerini yavaş yavaş kendini gelişmeler gibi o zaman tekrar bakmak. Zaman

Neptün'ün genel etkileri:

Gezegeni Neptün Jüpiterle bu yıl evde sosyal ilişkilerin seyri boyunca devam edecek, vizyon sağlayıcı artırmak bir etkiye sahip olabilir. Bununla birlikte, gezegen Neptün aldatıcı bir etkiye sahiptir. Biz bu durumu göz ardı edemeyiz. O vaat, böylece çevresindeki insanlara dikkat. Ayaklarınızı sağlam yere, bir hayalperest gerçekte hareket etmezse taşırsanız, Neptün size sosyal hayattaki konumunu güçlendirmek için ilham kaynağı olabilir. Bu etki, yıl boyunca belli aylarda sizi desteklemektedir. Bu derste Neptün Şubat 2012 tarihine kadar devam edecektir.

Pluto Genel Etkileri:

Ve bu gezegeni Plüton zamanı. Yorumlarınız ilgili bilgi Geniş, bu geçmiş Aralık 2008 sundu. Aralık ayında Oğlak gezegeni Plüton ilk etapta, açıklamak için profesyonel yaşamanızla alakalı konularda etkili olacak enerjiler yapmak istiyorum giriş etkinliğini bakarak 27 Kasım'da satışa sunulacak. Pluto astrolojik anlamı olarak dönüşüm ve yenilenme gezegeni, antrenörler açısından size 2024 profesyonel işaret alanında uzun vadeli dönüşüm kadar bu görevde devam etmek. Kişisel bir deneyim yaşamak için içinizde derinlerde uğratan Pluto değişiklikler enerji krizi için büyük bir teşekkür güçlendirir. Hayatında Pluton transitleri eski ve artık bir işareti gereksiz olan her şeyi geride bırakılmalıdır. Sen basamakları kalmak amacıyla sizin ve yeni bir hayat yenilenir. Değişikliklerin çoğu bu baskıların burcunda Pluto sözde kriz süreci yavaştır. Yani gizlice gelişmekte olan ve uzun yıllar devam edecek büyümektesinizdir, ama bunu fark. Uzaklıkta Bu seyir sırasında her şeyi eski gizli güçler yavaş yavaş kaybolmaya başlar ve ruhunuzun derinliklerinde yüzeye ve kalkınma için teşvik başlar. Eğer varsa veya şimdiye kadar yaşadığınız, nasıl onları nasıl Oğlak burcundaki Pluto için inanılmaz bir başlangıç ​​yapmaya ilk tohumların geliştirilmesi ve modernize güçlendirmek için kararlar meslek dersleri. Eğer İş takvimi hayatını alakalı konularda bana göre 27 Kasım 2008 tarihinden veya kafanın içinde bir yeri işaretlemek için tavsiye edilir. Çünkü yıllar sonra dönüp baktığında, ne kadar büyük bir değişim, sınavı geçtiğinizde şaşırabilirsiniz bile.

Bu enerji hem duygusal, zihinsel ve ruhsal etkileyici, aktif ve sizin gibi insanlar için ateşli olduğunu. Çalışma kapsamında güçlü ve yetkin bir kişi olmak hayatınızda yaşayacaksınız ağır bu güçlü etkisi oldukça sakıncalıdır direnmeye hayatında uğratacağından bir değişiklik olarak işinizle alakalı bu enerji gelişen olaylar. Tamamen toplum içinde o yere Durumunuzu değiştirmek kendi kaderlerini ellerinizle, diplomatik bir hareket yaşadı, gönüllü olmalıdır ayarı tarafından kendi amaçlarına ulaşmak için devam edersiniz. İçinizden bazıları tanınan oldukça haysiyet ve bu süreçte toplumla bir nokta olabilir, ya da kafa değişikliği uğratırsanız birçok sorunları giderek sekteye ilerleme karşılaşabilirsiniz direnir biliyor olabilir. Mutlaka kendi yolunu belirlemek, iş ile almak, kendinizi görevleri adanmış ve bir hasta çaba gerekir ve her koşul için kararlıyız. Plüton süreç kimliği ile ilgili konularda, bu uzun süre sonunda yenilemek ve sizin için eğitim devam edecek, olgunlaştığınızı, sen pek çok dersi aldığınızı düşünüyorsanız. Tabii ki, çünkü, günün her anı uzun bir derstir ya da bu enerjinin etkisini hayal etmek zor olabilir. Bu sefer bir enerji yayılmış geniş ve çok uzun bir süre olduğunu. Ancak, göreceksiniz bu sürenin sonunda bu, ve size hayatınızın çok farklılaşmış pek çok yolu var, geçmiş ve finishing've mücadele etti. İşte, daha o son cümle söylemek istiyorum, bu süreç içinde bu noktaya varmak tersine, gizem, güç ve diğerleri üzerinde kontrol doğru anlamda kullanarak bu enerjiyi, insanlar için destek kimin kullanmayın nasıl güçlü olur kurmak ve yol göstermek için baskı.

Hayatın Aşk ve İlişkiler takvim yılı 2014'dur

3 Şubat-6 Mart: aşk ve ilişkiler konusunda şanslı bir dönem. Karşı cins üzerinde çok etkili olabilir. Cazibesi ve çekiciliği Rise.

30 Mayıs - 22 Nisan: emelleri yayıldı. Cinsel dürtüleri oldukça yükselir.

5 Haziran - 25 Nisan: Aşk çok aktif bir yaşam, şanslı ve etkili bir dönemdir.

20 Eylül-27 Ağustos: Aşk, en etkili ve en uygun dönemdir. Oldukça etkileyici bir kapı bir aşk oynayın.

16 Ekim - 20 Aralık: arzuları, tutkulu aşklar, cinsellik yükselişi aşk ecstasy.

1 Aralık - 8 Kasım: Cinsel yaşam tutkulu bir devlet almak.

İletişim ve Haberleşme, 2014 takvim y

1 Ocak-10 Ocak amaçları, çevre ile varlığını yakın temas ile ilgili konularda sosyal ilişkileri ve iletişimi

11 Ocak-1 Şubat: Merkür hareketi. Bu süre sırasında, iletişim zor olabilir. Haberleşme ve iletişim gecikmeleri hedeflerinize ulaşmak için bir yol olarak ortaya çıkabilir.

8 Nisan-26 Mart: Yılın en şanslı dönemini iletişim. Sen çok güçlü bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz.

30 Mayıs - 6 Mayıs: eğitim, semt ve diğer önlemler, iletişimsel gecikmeler ve aksilikler meydana erişim: ikinci hareketin Merkür geri.

14 Haziran-2 Temmuz: Bölgenizdeki yoğunluğu insanları ile yakın iletişim

25 Ağustos-3 Ağustos: günlük çalışma temposu, iş çalışkanlık, dakiklik bakımından diğer çalışanları ile güçlü iletişim ve haberleşme.

29 Eylül - 6 Eylül: ciddi ilişki ve evlilik ve eşiniz, hayatta iletişimsel zorluklar sevgilisi ile ilgili konular: Merkür üçüncü hareketi geri döndü. Birbirlerine anlayışlı olmak zorunda.

16 Kasım-5 Aralık: uzun yolculuk ve iletişimsel açıdan yoğunluk. Abartılı vaatler kaçınmak gerekiyor.

26 Aralık - 6 Aralık: iletişimsel mesleki konularda bir sorun olabilir.

İş ve Kariyer takvim

22 2008-19 Ocak 2014 Aralık: Sorumluluk ve yaşam süresi ile ilgili disiplin Business issues
26 Mart: burcunuzdaki yeniay enerjisi: tarihte uygulanacak prosedürler.

3 Şubat - 27 Aralık: Mesleki konularda yoğun mücadele

4 Şubat - 14 Mart: hedefleri açısından fırsat dönemi. Sosyal ilişkilerin yoğunluğu

30 Mayıs - 22 Nisan: Gücünü mücadele yüksek, yoğun bir istek olduğunu isteyin. Çok olumlu

Iletişimsel girişimleri, ancak yoğun istikrarsızlık: 24 Ağustos - 12 Temmuz. Aynı anda ikiden fazla işleri ile ilgilenmek için

16 Ekim-20 Aralık: Kendinizi coşku göstermek, yaratıcılık gücü yüksek.

Eylem geri Mars: Mart 2013 2014-10 20 Aralık. Uyarı saati

2014 Mali takvim

21 Mayıs - 20 Nisan: mantıksal mali konular ile düşünmek çıkarak, hem de tutumlu bir muamele elinizdekine.

24 Nisan: para evde meydana gelen ve yeni ay enerji destekleyen çok önemli olacaktır.

11 Temmuz-31 Mayıs: Para konularında yoğunluğu, zaman ve şans isteklilik

21 Kasım - 23 Ekim: Kredi, bankalar ve ilgili gelirler, dışarıdan zaman ortaya çıkan mali destek.

sağlık takvimi

December 22 2008-19 Ocak 2014 enerji düşük olabilir. Yorgunluk ileride olabilir.

20 Mart - 19 Şubat: Enerji kaybı. Sağlık bakımı.

19 Nisan - 21 Mart: doğum konu. Enerji çok yüksek. Girişimleri ve yeni başlangıçlar

22 Ekim - 23 Ağustos: stres Yoğun çalışma. Sağlık ve due diligence zamanı

22 Aralık 2014 sonrası: Enerji kaybı

Başarı, mutluluk, huzur ve özür the'm getirmek için sağlık üyelerine 2014 yılında Koç. Sen gönlünüzce her şeyi alın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsainiz. Bu haber ile ilgi yorumlarınızı aşağıdaki bölüme yazabilirsiniz.

Yorumlama biçimi : Anonim olarak seçebilirsiniz

Son Yorumlar